Direksiyon dersi alarak iyi bir sürücü olmayı öğrenebilir ya da sürücülüğünüzü bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ehliyet sınavı teorik sınav ve direksiyon sınavından oluşmaktadır ve direksiyon sınavında başarılı olmak için araba kullanma bilgi ve tecrübesine sahip olmak gereklidir. Direksiyon dersi istanbul pendik ile Pendik ilçesinde istediğiniz saatte direksiyon dersi alabilirsiniz. Akan trafikte sürüş deneyimi kazanarak özgüvenli bir sürücü olmanız sağlanır.  Düz ve otomatik vitesli araçlar kullanarak yapılan eğitim ile yeterli ders sayısından sonra kişi akan trafikte sürme, park etme, yokuş çıkma gibi pek çok temel beceriye sahip olmaktadır. Ortalama on dersten sonra sürücü adayı trafiğe tek başına çıkabilecek becerileri edinmiş durumda olur. Talebiniz doğrultusunda daha fazla ders alabilirsiniz. Direksiyon dersinde kullanılan araçlar özel olarak tasarlanmıştır ve tecrübesiz sürücüler için direksiyon öğretmeninin müdahale etmesini sağlayabilecek donanıma sahiplerdir. Bu yüzden ilk kez direksiyon dersi alan kişilerin kurs aracında ders almaları gerekmektedir.

 Ne Zaman Direksiyon Dersi Alabilirim?

 Direksiyon dersi istanbul pendik ile istediğiniz zaman direksiyon dersi alabilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu programınıza uygun olan sabah ya da akşam saatlerini tercih ederek direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Yapmanız gereken kurumumuzu arayarak ders almak istediğiniz günü, saati ve ders sayısını belirterek direksiyon dersi randevusu talep etmektir.

Direksiyon Dersi Kapsamındaki Eğitimler

Direksiyon eğitimi ile daha önce sürüş tecrübesi olmayan bir kişinin yetiştirilmesi, yeterli ders sonunda akıcı trafikte

6 araba kullanacak duruma gelmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ehliyeti ve kısa süreli araba kullanma tecrübesi olan fakat trafiğe çıkacak güveni kendinde bulamayan kişiler de direksiyon dersi istanbul pendik ile başarılı bir sürücü olmayı öğrenebilir ve tek başına araba kullanabilir hale gelirler.

Direksiyon dersi kapsamında koltuk ayarı, aracı çalıştırmak, vites ayarları gibi en temel bilgilerin dışında arabayı durdurma, duran aracı kaldırma, şerit değiştirme gibi pek çok sürücülük becerisi de öğretilir. Ayrıca birçok kişinin zorlandığı araç park etme de uzman eğitmenler tarafından öğretilir ve uygulayarak park etme becerisine de sahip olursunuz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pendik Özel Direksiyon Dersi

Bazı il ve ilçelerde olduğu gibi Pendik direksiyon eğitimi alan yüzlerce kişi, hatta binlerce olan eski araç kullanıcılar, bugün İstanbul veya daha yoğun yerlerde Pendik direksiyon eğitimi sayesinde korkularını yenip keyifli sürüşlerini gerçekleştiriyorlar. Hem karşınızdakinin hem de kendiniz için mal ve can güvenliğinden dolayı Pendik özel direksiyon dersinden yararlanmanız oldukça yararlı olacaktır, hemen başvurun.

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@pendikdireksiyondersi.net

Web: https://www.pendikdireksiyondersi.net