İstanbul, çağlar kapatıp çağlar açan kent güzelliği kadar trafiği ile de dikkat çekiyor. İlk bakışta ürkütücü gibi görünen İstanbul trafiği, içine girildikçe kendi dinamiklerini oluşturmuş, trafik kurallarına riayet edilerek araç kullanıldığında, riski diğer illerden daha yüksek olmayan bir yoğunluğa sahip.

Büyük kentin büyülü dünyasında araç kullanma zevkini yaşamak isteyenler için dünya standartlarında, bilimsel metotlarla hazırlanmış eğitim programımızla, temel eğitimini tamamlayan sürücü adaylarımızın, İstanbul trafiğinde direksiyon eğitimi ile trafiğe adaptasyon sorununu hızlı bir şekilde çözüyoruz. Çoğu kursun yaptığı gibi trafiğe kapalı alanda eğitim verip, sınava akan trafikte katılmak zorunda kalan adayların yaşadığı stresi siz hiç yaşamayacaksınız. Bize göre en doğru uygulama direksiyon dersi İstanbul trafiğinde alınır. Çünkü akan trafikten kaçış yok. Dolayısıyla en hızlı şekilde bu adaptasyon sürecini aşmak en doğru adım olacaktır.

Trafikte Şans Değil Bilgi Hayat Kurtarır

Trafiğin anlık değişen yapısı, sürekli olarak dikkat ve konsantrasyon gerektirir. Bir anlık dikkat dağınıklığı geri dönülmez sonuçlar getirir. Bu gerçekten yola çıkan merkezimiz, ilkyardımdan motor bilgisine, Trafikten yol takibine kadar pek çok konuda detaylı eğitim vererek yarınlara güvenle bakan sürücüler yetiştirme azmindedir. Direksiyon

Direksiyon Dersi İstanbul

Direksiyon Dersi İstanbul

hakimiyeti kadar, doğru park etme, rampada araç kalkışı gibi pek çok teknik detay içeren uygulamayı derslerimizde defalarca tekrar etme fırsatı bularak, en hatasız kullanım seviyesine geleceksiniz. Ehliyet almak için mutlaka aracınızın olması da gerekmiyor. Bugün alacağınız karar, yarın araç sahibi olduğunuzda başka birilerinin yardımına muhtaç olmanızın da önüne geçecek. Yaşadığımız deneyimlerden biliyoruz ki, direksiyon dersi İstanbul trafiğine bugün çıkmayacak olanlar için dahi lüks değil ihtiyaç.

Araç Kullanımında Gereken Tüm Detaylar 

 Direksiyon dersi İstanbul trafiğinde alınır demiştik, bundan önce elbette pratik yapmak, eksikleri gidermek ve bu şekilde trafiğe çıkmak gerekir. Bizi tercih ederek katılacağınız eğitimlerimizde, bir çok kursun yapmadığı çalışmaları bir arada bulabilme şansına sahip olacaksınız. Bu çalışmalarla;

  • İki araç arasına park etme,
  • Otopark ya da kapalı alanlarda dik iki araç arasına park etme,
  • Park edilmiş bir araçla, en az manevra ile yola çıkma,
  • Kaygan zeminde araç kullanma,
  • Dar ve geliş gidişli yollarda araç sollama gibi son derece önemli bilgilere eğitimimiz sırasında sahip olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pendik Özel Direksiyon Dersi

Bazı il ve ilçelerde olduğu gibi Pendik direksiyon eğitimi alan yüzlerce kişi, hatta binlerce olan eski araç kullanıcılar, bugün İstanbul veya daha yoğun yerlerde Pendik direksiyon eğitimi sayesinde korkularını yenip keyifli sürüşlerini gerçekleştiriyorlar. Hem karşınızdakinin hem de kendiniz için mal ve can güvenliğinden dolayı Pendik özel direksiyon dersinden yararlanmanız oldukça yararlı olacaktır, hemen başvurun.

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@pendikdireksiyondersi.net

Web: https://www.pendikdireksiyondersi.net