Ehliyet almaya karar verdiniz. Bu kararınızı alırken kullanım tercihinizi de doğru olarak yaptınız ve bir sürücü kursuna kayıt oldunuz. Buraya kadar her şey iyi, ancak yeterli mi? Bir ehliyet almaktan çok daha önemli bir konu da kullanacağınız aracın güvenli şekilde sevk ve idare edilebilmesi için yapmanız gerekenleri iyi bilmeniz ve bu konuda da eğitim almış olmanızın gerekliliği. Binek araç mı kullanmak istiyorsunuz, hafif ticari araç mı? Yoksa Ağır vasıta ehliyeti alarak kamyon, otobüs gibi ağır tonajlı araçlar mı kullanacaksınız. Sizin neye ihtiyacınız varsa ona yönelik eğitim verebilecek, konusunda uzman eğitmenlere sahip, yılların deneyimi ile pek çok kişiyi ehliyet sahibi yapmış bir eğitim merkezi arayışındaysanız, bu kapsamda bir direksiyon dersi Pendikte hizmetinizde. Temel sürücülük eğitimi ile yetinmeyerek güvenli bir sürüş tekniği kazandırmak için çıktığımız yolda, sizlerden aldığımız destek ile her gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Binek Araç Kullanacaklar İçin Sürüş Eğitimi

Binek araçlar, gerek aerodinamik yapıları, gerekse ağırlıkları nedeniyle savrulma, spin atma hatta yuvarlanma eğilimlerinde olan araçlardır. Bu araçları güvenli bir şekilde sevk ve idare edebilmek, belli bir tecrübeyi gerektirir. Trafikteki riskleri, akan trafikte verdiğimiz eğitimle, birebir gösterme ve güvenlik önlemlerini almaya yönelik uygulamaları alabilme becerisini kazandırıyoruz. Güvenli sürüş tekniklerini de içeren direksiyon dersi Pendik te sadece tarafımızdan verilmekte olup, tüm eğitimlerimizin uluslararası standartlarda eğitim almış, uzman eğitmenler tarafından verildiğini yeri gelmişken bir kez daha hatırlatalım.

Hafif Ticari Araç, Ya Da Ağır Vasıta Kullanmak İsteyenler

direksiyon dersi Pendik te

direksiyon dersi Pendik te

Hafif ticari araç kullanarak işinin sahibi olmak isteyen, ya da iş yerinin taşıma ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere yönelik olarak hazırladığımız detaylı eğitimlerimiz sonucunda, hem temel trafik eğitimini almış, hem de ticari araçların otomobillerden farklarını öğrenerek aracınızın performansını bilerek kullanacaksınız. Temel trafik eğitimi, sürüş eğitimi sonrasında trafiğe açık alanlarda ve trafiğe kapalı padokta oluşturulacak engel ve farklı zemin alternatiflerinde hafif ticari aracınızın performansını görecek, riskleri önceden algılayarak güvenli sürüşün zevkine varacaksınız.

Trafik kazalarının çoğunluğu, ağır vasıtaların karıştığı kazalardır. Bu kazalarda can ve mal kayıpları yüksek olmaktadır. Kazaların genel yapısına bakıldığında temel eğitim kadar önemli olan, güvenli sürüş, pasif kullanım tekniği gibi teknikleri bilmeyen sürücülerin bu kazalarda önemli zararlara uğradığı görülmektedir. Siz de daha işin en başında bu eğitimleri alarak, yarınlara güvenle bakacağınız bir meslek sahibi olmaya ilk adımınızı atarken, aynı zamanda otobüs veya kamyon, hatta TIR kullanırken de güvenli sürüş tekniklerinden örnekler verebilirsiniz.

Böylesine gelişmiş bir trafik eğitimi ve direksiyon dersi Pendik te bir daha karşınıza çıkmayabilir. Bu nedenle elinizi çabuk tutarak kurslarımıza kayıt olun ve en kısa sürede ehliyetinizi cebinize koyun.  1. Abdullah dedi ki:

    Selam
    Uzun yol otobüs şoförlüğü için direksiyon eğimi almak istiyorum Otobüs (27 lik değil )

  2. Abdullah dedi ki:

    05321575593..otobüs direksiyon eğitimi almak istiyorum (27 lik değil )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pendik Özel Direksiyon Dersi

Bazı il ve ilçelerde olduğu gibi Pendik direksiyon eğitimi alan yüzlerce kişi, hatta binlerce olan eski araç kullanıcılar, bugün İstanbul veya daha yoğun yerlerde Pendik direksiyon eğitimi sayesinde korkularını yenip keyifli sürüşlerini gerçekleştiriyorlar. Hem karşınızdakinin hem de kendiniz için mal ve can güvenliğinden dolayı Pendik özel direksiyon dersinden yararlanmanız oldukça yararlı olacaktır, hemen başvurun.

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@pendikdireksiyondersi.net

Web: https://www.pendikdireksiyondersi.net