İstanbul trafiği yeni araç kullanıcıları için tam bir kabus olmakla birlikte, direksiyon kursu Pendik ve güzergahlarında araç kullanma fırsatı sunduğunda sürücü İstanbul’daki trafik adabını erkenden öğrenme ve tanıma fırsatı yakalamaktadır. M.E.B. onaylı uzman direksiyon eğitmenleri ile araç kullanmayı öğrenmek daha güvenli ve prosedüre uygun olacaktır. Her araç kullanmayı bilen, araç kullanımını öğretemez. Bu nedenle sürücünün kendisini trafiğe güvenle hazırlayacak ve doğru sürüş tekniklerini aşılayacak eğitmenlerle çalışması çok önemlidir. Profesyonel eğitim ile kısa sürede araç kullanımını öğrenmek olasıdır. Kısa sürede

Direksiyon kursu Pendik

Direksiyon kursu Pendik

araç kullanmayı öğrenmek sadece öğretmene bağlı değildir, sürücü adayının kendine güvenmesi, istekli olması ve gerekli çabayı göstermesi gerekmektedir.

Güzergâhlar nelerdir?

Direksiyon kursu Pendik ve çevresinde sürücü adayına trafik kurallarını öğretmekle kalmayıp, İstanbul’daki yoğun trafik ve bu durumla nasıl başa çıkılacağını da anlatmaktadır. Bu yüzden güzergah oldukça geniştir.

  • İlk olarak sürücü adayı trafiğe kapalı özel pist ya da alanda çalıştırılır.
  • Kadıköy, Erenköy, Bostancı, Göztepe, Maltepe, Kartal, Pendik, Kozyatağı, Ataşehir, Acıbadem, Kayışdağı ve yakınlarında sürücü adayı trafiğe çıkarılır.
  • Köprüden karşıya geçiş ve 2. Köprüden geri dönüş ile parkur tamamlanır.
  • Trafiğin en yoğun olduğu bölgelerde ya da sürücü adayının sık kullandığı güzergahlarda isteğe göre eğitim verilebilir.

Böylece sürücü adayı trafiğe rahatlıkla hazırlanır, adabı öğrenir, profesyonel sürüş teknikleri ile eğitim alır.

Sürücü Adayı Kaç Ders Almalıdır

Direksiyon kursu Pendik ve çevresinde tam anlamıyla eğitim vermek için paket içeriği dahilinde 10 adet ders sunmaktadır. 10 ders ile herkes araç kullanmayı öğrenemeyebilir veya daha erken bir sürede de öğrenebilir. Dersler 45 dakika sürmektedir, gün içerisinde en az iki ders alınmalıdır. Doğru ve güvenli sürüşü öğrenmek için kişinin 10 derse de katılması istenmektedir fakat zorunlu tutulmamaktadır. İstek dahilinde özel güzergahlar belirlenip, uzman eğitmen ile ek veya özel ders satın alınabilmektedir. Sürücü adayı eğitimini 10 ders ile tamamlamak zorunda değil, özel olarak daha fazla ders de alabilir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pendik Özel Direksiyon Dersi

Bazı il ve ilçelerde olduğu gibi Pendik direksiyon eğitimi alan yüzlerce kişi, hatta binlerce olan eski araç kullanıcılar, bugün İstanbul veya daha yoğun yerlerde Pendik direksiyon eğitimi sayesinde korkularını yenip keyifli sürüşlerini gerçekleştiriyorlar. Hem karşınızdakinin hem de kendiniz için mal ve can güvenliğinden dolayı Pendik özel direksiyon dersinden yararlanmanız oldukça yararlı olacaktır, hemen başvurun.

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@pendikdireksiyondersi.net

Web: https://www.pendikdireksiyondersi.net