İleri sürüş teknikleri uzmanı ve özel direksiyon dersi hocamız

Liseyi teknik lise kazanıp metal bölümünü okul birinciliğiyle tamamlayıp daha o yıllar dayken mekaniğe merak sarmış eğitmenlik ve araç hususunda bir uzman olmayı hedeflemiştir.

2000-2002 yılları arası Edirne de özel eğitim almış ve 2003 yılında Ankara Gazi Üniversitesi  Metal  Öğretmenliğini  31231008 numarayla ilk 8’e girmeyi başarmış ve bölümünü dereceye bitirmiştir. Üniversite yıllarında mekanik metalürji dalında bir çok araştırmalarda bulunmuş araç kavrama hususunda tez çalışmaları olmuştur.

Üniversite yıllarındayken milli eğitim bakanlığı bünyesinde açılan direksiyon usta öğretmenliği kursunu başarı ile tamamlayarak, usta öğreticisi direksiyon öğretmeni olmaya hak kazanmıştır. Bir fiil sürücü kurslarında görev yaptıktan sonra, bu konuda kendini daha ileri seviyelere taşıma kararı alıp 2010 yılında ileri sürüş teknikleri uzmanlığını tamamlamış, 2011 yılında “basic driving skills center” (temel sürüş becerileri, defansif sürüş) eğitimini tamamlamıştır . İleri sürüş teknikleri uzmanı olarak binlerce kişiyi trafikle buluşturup, şuan ise birçok büyük firmaların test sürüşünü yapmaktadır. Şuan ki hedefi ise Türkiye’mizde bir kurum haline gelip insanların, ehliyetten sonraki asıl önemli olan süreci ehliyet in bir parçası haline getirip sürücülerin ehliyetle beraber ileri sürüş eğitmeni olarak trafikte buluşturmaktır.

İletişim: 0532 542 27 22

Pendik Özel Direksiyon Dersi

Bazı il ve ilçelerde olduğu gibi Pendik direksiyon eğitimi alan yüzlerce kişi, hatta binlerce olan eski araç kullanıcılar, bugün İstanbul veya daha yoğun yerlerde Pendik direksiyon eğitimi sayesinde korkularını yenip keyifli sürüşlerini gerçekleştiriyorlar. Hem karşınızdakinin hem de kendiniz için mal ve can güvenliğinden dolayı Pendik özel direksiyon dersinden yararlanmanız oldukça yararlı olacaktır, hemen başvurun.

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@pendikdireksiyondersi.net

Web: https://www.pendikdireksiyondersi.net